SON TEKNOLOJİ ÜRETİM

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar Ar-Ge ve teknoloji yatırımını ara vermeden sürdürmüştür.Ürünlerimizi son teknoloji ile donatılmış makinelerde imal ederek sofralarınıza ulaştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; teknolojik gelişime uyum sağlamayan kurumlar, geri kalmaya mahkumdur.

HİJYEN & KALİTE

Eğer süt gibi çok kısa bir süre içinde bozulan bir ürün üretiyor veya işliyorsanız, süt sağımında sofraya kadar geçen süreci çok iyi denetleyebilmeniz gerekmektedir. Firmamız yıllardan gelen kalite çizgisini bu hijyen denetimindeki hassasiyetine ve üretim aşamasındaki titizliğine borçludur. Firmamız üretim kalitesi ve güvenirliğini, 1999 yılında K-Q-TSE-ISO-EN-9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ve 2005 yılında G-F-TSE-ISO-EN-22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ alarak tescil etmiştir.

ÇİFTLİĞİMİZ

2001 yılında, Torunoğlu markalı ürünlerimizin kalitesini artırmak ve Avrupa Birliği  normlarına uygun ürünler üretmek adına, tamamen modern makine ve ekipmanlarla donatılmış çiftliğimizi kurduk. Çiftlik 300.000 m² alan üzerine kurulmuş olup, aynı anda 1.200 büyükbaş hayvana ev sahipliği yapabilmektedir. Çiftliğimiz kalite standartlarını en üst seviyede tutarak 2018 yılı içerisinde Türkiye’de sayılı çiftliğin sahip olduğu Hastalıkta Ari İşletme Sağlık Sertifikasını alarak teyid ettirmiştir.